Plivačka škola - popis plivača 2022/23


U nastavku pogledajte popis plivača dosadašnjih članova plivačke škole za sezonu 2022/23.

GRUPA POČETAK TRENER
3.STUPANJ 05.09.2022.g. OZREN SMOLČIĆ – 0993637215
2.STUPANJ 05.09.2022.g. ARISTEA GAŠPIĆ – 0993637216
1.STUPANJ 05.09.2022.g. VESNA ŠABAN – 0911691512
ŽIVOTINJICE 19.09.2022.g. VESNA ŠABAN – 0911691512
MALI PLIVAČI 19.09.2022.g. VESNA ŠABAN – 0911691512
USAVRŠAVANJE 05.09.2022.g. ARISTEA GAŠPIĆ – 0993637216

 

 

 MALI PLIVAČI 
TRENER: VESNA ŠABAN
pon/sri/pet 17.00-18.00
1ANTONIOBAKULA
2MATEOČUNČIĆ
3TENADVORŠĆAK
4MAGDAHORVAT
5ELIZABETAHORVAT
6NIKOLAKRUNIĆ
7MAŠAMATANOVIĆ
8JUDITA DANICAMIHALJEVIĆ
9MARKMILENKOVIĆ MOLNAR
10ELLAMUSLIĆ
11BRUNAMUSTAPIĆ
12IVANNOVOKMET
13EGONPAVKOVIĆ
14PETARPETEK
15JASNASALOPEK RADIĆ
16EMASELMANAGIĆ
17IVANŠKROBONJA
18TARASTUPINŠEK
19NIKATICA
20ANASTAZIAVIDOVIĆ
21ROKOVRANDEČIĆ
22IVANVUKOVIĆ
23JOSIPVUKOVIĆ
MALI PLIVAČI
TRENER: VESNA ŠABAN
pon/sri/pet 19.45.00-20.45
1VIGOBRAJENOVIĆ
2MIHAELBRCKO
3DINOHAUŠIĆ
4AMALIAHUKAVEC
5MATEJMALIŠ
6EVAMARKULIN
7MARKO RELJAMESEK
8LOVROMIHOČINEC
9MIHAELMIKULEC
10ANDRIJANIKŠIĆ
11VALENTINAPERKOVIC
12TOMAŠARIĆ
13ANAŠESTAN
14TOMASKANSI
15GEASMILJANIĆ
16ANAŠPINJAČA
17MAROŠTIMAC
18JOSIPSTRUJIĆ
19ADRIANTOCKO
20EMAUJLAKI
21NORAVITAS
22PATRIK BLAŽVRANJEŠ
23MARKOVRANJEŠ
MALI PLIVAČI
TRENER: VESNA ŠABAN
uto/čet 17.00-18.00 i sub 08.00-09.00
1TINATALIĆ
2STIPEBRALIĆ
3VITOĐURIĆ
4JAKOVDŽAKULA
5ANABELADŽOLIĆ
6LUKAFUTIVIĆ
7IVANGLAVAŠ GLOGOŠKI
8SARAHRENOVIĆ
9NIKAKNEZ
10FILIPKOLETIĆ
11NIKAKOZULIĆ
12PREMAMCGRATH
13LENAOSREČKI
14SARAH PARK
15LOVROPEČARIĆ
16ANDRIJARAMLJAK
17LORINŠANTEK
18SOLOMIIASOROKA
19MARKOŠTIH
20KAAN DAVIDTEK
21DINAVALTROVIĆ
22KATJAVINTER
23ISKRAWEIGAND
MALI PLIVAČI
TRENER: VESNA ŠABAN
uto/čet 19.45 i sub 08.00-09.00
1ENABEKIĆ
2JAKOVBJEDOV
3MAKSBRKOVIĆ
4NIKODRAGIĆEVIĆ
5JURAJAGODIĆ
6BORNAJUKIĆ
7GRACIJAKLOPOTAN
8JURICAKOVAČIĆ
9KATARINAKRZNARIĆ
10LUCIJAKRZNARIĆ
11TENALEVAR
12BRUNOMAGAZIN
13FILIPPALAVRA
14FRANPETIH
15IVANOPOŽEGA
16EMARAMADŽA
17ANTUNRUPNIK
18JURICAŠTRITOF
 KITOVI 
TRENER: VESNA ŠABAN
pon/sri/pet 17.00-18.00
1NINABLAŽEVIĆ
2ALBERTERDELEZ
3TINGABRIŠEVIĆ
4LUKAGALINEC
5FRANJOGALINEC
6EGONHEROLD
7PETARKRLEŽA
8MATEJMATIĆ
9TIAMUSLIĆ
10ADRIJANRAŠPERIĆ
11LOTARAVIĆ
12ROBERTSEFER
13VITOSRDJAK
14KLARASVIBEN
15VIKTORIAVIDOVIĆ
DUPINI
TRENER: VESNA ŠABAN
pon/sri/pet 18.00-19.00
1IVANDERGANC
2MOŠADINČIĆ
3NIKOFLIKER
4MARINFLORANI
5NIKAIVANKOVIĆ
6VITAJELAVIĆ
7NEVAKARAMATIĆ
8MAKMARIĆ
9ERIKMAVROVIĆ
10MIAMUJIĆ
11IVANANOSIĆ
12LUNAPERIĆ
13AMALIJAPOLJAK
14ROKOSABLJIĆ
15LOVRESENJANOVIĆ
16EVAŠKRNIČKI
17RAFAELŽULJ
SRDELICE
TRENER: VESNA ŠABAN
pon/sri/pet 18.00-19.00
1DORINABANOVEC
2HANABLAŽEVIĆ
3CHIARACOSTANTINI
4LUCIJAĐULA
5BRUNOFRANČIĆ
6STJEPANGRABAR
7MARTINIVANČEVIĆ
8LORENAJENDRIČKO
9ANNAKITANOVSKA
10MARINKURAJA
11OLIVERMARKAČ
12MATIJAMEDIĆ
13HRVOJEMILAKOVIĆ
14MARINPAPAK
15VIKTORVIDMAR
16BORNAVRATARIĆ
ŽABICE
TRENER: VESNA ŠABAN
pon/sri/pet 19.00-20.00
1LOVROANTOLČIĆ
2ANTEARTUKOVIĆ
3FRANBUBALO
4KRISTIJANHALUŽAN
5LUKAKOLUNDŽIĆ
6PETARKONJUH
7JAKOVKRAJINOVIĆ
8STJEPANLUCIJANIĆ
9MAROLULIĆ
10PETARMARKOVIĆ
11ROKOMARTINOVIĆ
12KORINAMILETIĆ
13TOMAPETROVIĆ
14NIKOSABLJIĆ
15LOVROŠIMIĆ
16SIMONSOLGAT
17ENAZENZEROVIĆ
MORSKI PSI
TRENER: VESNA ŠABAN
pon/sri/pet 19.00-20.00
1ROKOBRAILO
2LENAGARIĆ
3TOMAHANŽEK
4EMILHAUŠIĆ
5JANHORVAT
6KATIJAKUDRIĆ
7ANAMIHULJA
8VITOMITROVIĆ
9ANANORŠIĆ
10ZOERADAKOVIĆ
11FRANKASABLJIĆ
12ARIANSURAČ
13ANTONIOSURAČ
14DAVIDZELIĆ
15VIKTORZMAZEK
 KROKODILI 
TRENER: VESNA ŠABAN
uto/čet 17.00-18.00 i sub 08.00-09.00
1TENABARIŠIĆ
2JAKOVJURIČ
3NIKOLAKUŠLAN
4ROKMORIĆ BRČIĆ
5DANIELPARK
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
RAČIĆI
TRENER: VESNA ŠABAN
uto/čet 18.00-19.00 i sub 08.00-09.00
1JAKOVĆUK
2TIAPARLOV
3TARAPARLOV
4DANIJELPLEJIĆ
5ANEARIDŽAL
6VITOTORMA
RIBICE
TRENER: VESNA ŠABAN
uto/čet 18.00-19.00 i sub 08.00-09.00
1DOMINIKBOŽIĆ
2DORAKOŠUTIĆ
3ŠIMUNKOZJAK
4TOMAVRTARIĆ
VIDRE
TRENER: VESNA ŠABAN
uto/čet 19.00-20.00 i sub 09.00-10.00
1TISABUJANIĆ
2TOMAJAIĆ
3DAVIDJELAŠ
4ANDROKOKOT
5JAKOVKUČINIĆ
6NIKOLAOBRADOVIĆ
7JAKŠAPETKOVIĆ
8NOAPRŠA
9FRANRUŽIČIĆ
10VIDAVRCELJ
11KARLAVUKOVAC
JEŽIĆI
TRENER: VESNA ŠABAN
uto/čet 19.00-20.00 i sub 09.00-10.00
1PATRIKANIĆ
2LUKABALOG
3MIHAELBEBER
4HELENABURGER
5JUDITACVJETOVIĆ
6LOVROGRGURIĆ
7VIDAGROŠ
8LAURAHRALA
9NOEMIHRALA
10LOTAIVANČIĆ
11FRANKELEUVA
12JURAJLASTRIĆ
13PETARLEVAR
14MATEJMLINARIĆ
15UNAOBRADOVIĆ
16FRANEPAŠTAR
17KATJARADMAN
 1A 
TRENER: VESNA ŠABAN
pon/sri/pet 19.00-20.00
1MARINBABACANLI
2MAROBOSIĆ
3AMANBUKVIĆ
4NOAHBUSAK
5NIKOLACAR
6ANDRIJACIGIĆ
7EMANUELCRNEČKI
8KARLOGJURAŠIĆ
9FRANGREGORIĆ
10ŠIMUNGVOZDENICA
11ANTUNMARIĆ
12BORJANMIHOLIĆ
13TINOŽVALD
14MARTINPEHARDA
15LORDANRADAKOVIĆ
16KARLOVINTER
17MARINŽGALJIĆ
1B
TRENER: VESNA ŠABAN
uto/čet 19.00-20.00, sub 09.00-10.00
1IVANBULIĆ
2KARLOKNEŠAUREK VLAŠIĆ
3ROKOKORDIĆ
4JANPERŠINEC
5SVENPETROVIĆ
6ALEKSANDARSKENDERIJA
7PATRIKŠMALCELJ
8MARTAVAJDIĆ
9ROKOVLAHOVIĆ
10DORIANVUKSANIĆ
11LEONVUKSANIĆ
1C
TRENER: VESNA ŠABAN
pon/sri/pet 18.00-19.00
1LENABEKAVAC
2VIGOBIŠĆAN
3JURAJBUBIĆ
4JANDELAČ
5NIKAFRKANEC
6ALENGORIČANEC
7LEAGUDEK
8RITAKOLETIĆ
9LORA KIMLEŠ
10NATALIMARIN
11EMAMARN FEKETE
12HRVOJEMATEC
13TENAMATEC
14ROBERTNOVAKOVIĆ
15MARIJA MAGDALENARAGUŽ
16MARTARENIĆ
1D
TRENER: VESNA ŠABAN
uto/čet 18.00-19.00, sub 09.00-10.00
1JAKOVBAJER
2DOMINIKBOŽIĆ
3ANDRO ANTEGOPČEVIĆ
4TOMAJURKOVIĆ
5FILIPKONOSIĆ
6ROKOMALNAR
7FILIPMILAKOVIĆ
8ANDRIJAPENIĆ
9IVANORAMLJAK
10NATKORANOGAJEC
11KARLOSMOLA
 2A 
TRENER: ARISTEA GAŠPIĆ
pon-pet 19.00-20.00
1PAOLOCANCEDA
2JANCAPAN
3MAKSCAR
4JOSIPCURIĆ
5STELAČUSAK
6LARAČUTURA
7MATEJDANOLIĆ
8MARIJAĐUJIĆ
9KAJA IKAELEZOVIĆ
10TOMAFELJAN
11RITAHARAMINA
12MARINHLAČA
13VIKTORHUZANIĆ
14LOTAJAKOPANEC
15IVAKARADŽA
16DORAKATUNARIĆ
17MARKOKOVAČIĆ
18JURAJKRALJ
19JAKOVLOKAS
20MARKOLUKIĆ
21ANTELJUBIČIĆ
22MAKMARKULJ
23PALMESAROŠ HERDEN
24LUKAMILIĆ
25ISKRAPATARAN
26NOASEDLAR
27SVENSOMMER
28MARKOSTIPETIĆ
29ANDRIJASTIPETIĆ
30IVANSTRIČEVIĆ
31DORAŠKVORC
32MATEJŠUŠAK
33ADRIANTOMAS
34ROKVIDOVIĆ
35RIOVINKOVIĆ
36MELANIVRKIĆ
2B
TRENER: ARISTEA GAŠPIĆ
pon-pet 18.00-19.00
1SARAAUGUSTIĆ
2DOMAGOJBEDNJANEC
3DANIRABRKLJAČA
4RITAFERENČIĆ
5MATIJAGABRIĆ
6MISLAVGORŠA
7TOMAHEĆIMOVIĆ
8LANAHODAK
9LUKASHOLJEVAC
10TENAJURKOVIĆ
11LORAKAPOVIĆ
12FRANKOKARABATIĆ
13REBEKAKERCEL
14MAŠALONČAR
15FRANKOMATELJIĆ
16MILAMIKIĆ
17DUNJAMILOSAVLJEVIĆ VIDAK
18FRANKAPAVIĆ
19ERIKPAVKOVIĆ
20ANTE MIHAELPERKOVIC
21FILIP JANPERKOVIĆ
22ROKPETEK
23MATEASAMARDŽIĆ
24MATEJSTANOVIĆ
25UNASVILANOVIĆ
26MARIJETASVJETLIČIĆ
27PETRAŠINDLER
28NOLAŠKODA
29HELENATADIĆ
30MARTINTEREK
31KORINATOMIĆ
2C
TRENER: ARISTEA GAŠPIĆ
pon-pet 17.00-18.00
1TINABARKI
2MIHAELABENIĆ
3MARACAREK
4LORENADIMITROV
5FRANJURČEVIĆ
6ELENAKALAFATIĆ
7ŠIMUNKATAVIĆ
8LUCIJAKRNJAK
9LEONMALČIĆ
10TADEAMATIĆ
11ŠIMUNMILINA
12MISLAVMRAKUŽIĆ
13ZRINAMRAKUŽIĆ
14PETRAPETKOVIĆ
15LUNAPETRAK
16KAJAPOTOČKI
17MARKOPURIĆ
18LUKARADAKOVIĆ
19PETRARAJIĆ
20PAULASALOPEK
21ALECSERTIĆ
22GABRIJELAŠKRNIČKI
23NIKOVUKOSAVIĆ
24LUKA MILANŽAGAR
25KATJAŽAGAR
26JERKOŽEŽELJ
27FILIPŽIŽAK
 3A 
TRENER: OZREN SMOLČIĆ
pon-pet 18.45-20.00
1TOMABABIĆ
2JURAJBEZMALINOVIĆ
3ANA BRIGLJEVIĆ
4PETARCURIĆ
5ANTEDRAGIĆEVIĆ
6MAROGVOZDENICA
7DORAHORJAN
8MATIJAHORVAT
9FRANKAJAMBREČINA
10GRGAJURCA
11NIKOKONTA
12KARLOKUNETIĆ
13MAROLUETIĆ
14FRANKAMARTINOVIĆ
15TINOMILIČIĆ
16NIKAMIŠETIĆ
17FILIPPERŠINEC
18PATRIKPLEMENČIĆ
19RUŽAPRŠA
20MATEJRAGUŽ
21MARORAKIĐIJA
22EVASUŠNIK
23RENETISSOT
3B
TRENER: OZREN SMOLČIĆ
pon-pet 09.00-10.00 i 18.00-19.00
1FILIPADAMOVIĆ
2ANIKAANDRIJIĆ
3MIAANIĆ
4PETARATANASIĆ
5HELABENKO
6TARABERANEK
7FRANEBONAĆI
8TOBIJABRSTILO
9LUNACOHA
10KHALIVANOVIĆ
11JERKOKOIĆ
12LOTAKUNTIĆ
13NOLANMAKOTA
14DOMAGOJSEMIALJAC
15TONKAŠPANJA
16MARTAŠPANJA
17EMANUELTEPEŠ
18MARKTETLO
3C
TRENER: OZREN SMOLČIĆ
pon-pet 09.00-10.00 i 17.00-18.00
1IRENACEROVAC
2VENDIĐURAS
3KARLOGREGURANIĆ
4IVANOGREGUREK
5DAVIDJAGODIĆ
6PLANIKAJURIŠIĆ
7LAVANDAJURIŠIĆ
8BORNAKOJIĆ
9TIAKOMORČEC
10RELJAMARTINOVIĆ
11EMASABLJIĆ
12JAKOVSANTINI
13DAVIDTOMIŠIĆ
14NIKKIVINKOVIĆ
15DEMIVINKOVIĆ
16TONKAVLADIĆ
17ŠIMUNVUKOJEVIĆ
18VANJAZUBČIĆ
19ENAŽIŽIĆ
20LEONA LETICIAŽULJ
3D
TRENER: ARISTEA GAŠPIĆ
pon-pet 09.00-10.00 i 16.00-17.00
1LUNAADRINEK
2IVANALADROVIĆ
3HANAATALIĆ
4VIDABRDOVNIK
5ELABRUSIĆ
6VIDABURGUND
7MARCELACEROVAC
8JANCVETKO SOBOTA
9LUKAČINIĆ
10EMAĆUTIĆ
11FILIPDJAKOVIĆ
12NATALIEDUKARIĆ
13VITODUMIĆ
14FRANĐEKER
15JANĐEKER
16MATEJĐEREK
17IVAENGLMAN
18GRGAGAŠPAR
19AMELIAGRUBIŠIĆ
20ANTONHARAMINA
21JANHATIČIĆ PTIČEK
22NIKAHOJSKI
23MARTAIVANOVIĆ RIPLI
24IVANJELIĆ
25VIDKAIĆ
26LENAKALANJ
27LAURAKATAVIĆ
28PETARKESEROVIĆ
29TONIKOVAČEVIĆ
30LOVROKUŠANIĆ
31PJERLIČINA
32MATEJLOKIN
33MICHAELLUCIJANIĆ
34KLARALUKAČ
35MATEJLUKAČEVIĆ
36NELALJUBAS
37BORNALJUBIĆ
38VEDRANMALJEVAC
39LEONARDAMARIĆ
40JAKOVMARTI
41ROBERTMARTINOVIĆ
42MATEJMARUNA
43MATIJAMIDENJAK
44GEMAMILINA
45PETARPARADI
46NORAPAVLOVIĆ
47LOVROPOSEDI
48VINKOPREVIŠIĆ
49KARLORAJKOVAČA
50NIKARAJTARIĆ
51ZARARAZUM
52LARAREDŽEPAGIĆ
53FILIPSAMARDŽIĆ
54CVITASEITER
55MARKOSIKETIĆ
56ROKOSRDJAK
57AMELIESUŠANJ
58IRINAŠARIĆ
59KLARAŠORŠA
60EVAŠPOLJAR
61LAURAVEZMAR
62VITAVODOPIJA
63LINAVUK
64JANŽERAVICA
65PETARŽIGIĆ
 USAVRŠAVANJE
TRENER: ARISTEA GAŠPIĆ
pon-pet 10.00-11.00 i 15.00-16.00
1NIKAADAMOVIĆ
2JELENAAJDUKOVIĆ
3FRANBAJAC
4ANTONIOBAKOVIĆ
5ANJA BARTULIĆ
6LUCIJABEDNJANEC
7SARABERNATOVIĆ
8JANBJEDOV
9BORNABLAŽEKOVIĆ
10MATIJABOŽIĆ
11VITOBRNADA GRGIĆ
12EMABUBALO
13ANAČULJAK
14LUCADUKARIĆ
15ADRIANELEZOVIĆ
16FRANFERENAC
17TINIVANČEVIĆ
18EMANUEL JAKOVIVANJKO
19LEONJAJAC HOST
20MATIJAJELAVIĆ
21JAKOVJELOVIĆ
22IVORJIRASEK
23IRISJURIŠIĆ
24IVORKOKORIĆ
25SARAKOVAČEVIĆ
26VITOKRENČIĆ
27VITOKROLO
28MARKOKUHTIĆ
29MATEJLUČIĆ
30PETRALUKAČ
31JURAJLUKAROV
32KATARINALUKETIĆ
33ADAMMARŠIĆ
34JANMATIĆ
35IVAMILIČEVIĆ
36NIKAMIŠIĆ
37MARAMIŠURAC
38IVANMLINAR
39PETROVIĆNIKA
40PEŠORDANIKOLA
41FILIPOŽEGOVIĆ
42NIKOLAPEŠORDA
43FRANKOPETRIĆ
44NIKAPETROVIĆ
45PATRIKPLATIŠA
46JAKOVPREKPALAJ
47ARELIRAJKOVIĆ
48JAKOVRONČEVIĆ
49ANJARUSEK
50FRANSINKOVIĆ
51IVAN PAVAOSVILKOVIĆ
52ANDRIJAŠANTEK
53LOVROŠANTEK
54SANJINŠEREMEŠIĆ
55BARTOLŠIŠUL
56IVANŠMALC
57JOSIPŠTIGLIĆ
58ROKOTOLIĆ
59BRUNOTOMIĆ
60JOSIPTOMLJANOVIĆ
61VIKTORVIGNJEVIĆ
62LUKAVLADIĆ
63ROKOVUKŠIĆ