#teammladost

Loading

img not found!

Plivačka škola – popis plivača 2022/23

U nastavku pogledajte popis plivača dosadašnjih članova plivačke škole za sezonu 2022/23.

GRUPA POČETAK TRENER
3.STUPANJ 04.09.2023.g. ARISTEA GAŠPIĆ – 0993637216
2.STUPANJ 04.09.2023.g. VESNA ŠABAN JUTRIŠA- 0911691512
1.STUPANJ 04.09.2023.g. OZREN SMOLČIĆ – 0993637215
ŽIVOTINJICE 18.09.2023.g. ARISTEA GAŠPIĆ – 0993637216
MALI PLIVAČI 18.09.2023.g. ARISTEA GAŠPIĆ – 0993637216
USAVRŠAVANJE 04.09.2023.g. ARISTEA GAŠPIĆ – 0993637216

 

 

 KITOVI 
TRENER: TIN TAKAČ
pon/sri/pet 17.00-18.00
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
DUPINI
TRENER: TIN TAKAČ
pon/sri/pet 18.00-19.00
1VITOBLAŽEVIĆ
2FRANGORUP
3GABRIELILINIĆ
4NIKOLAKRUNIĆ
5MARKO RELJAMESEK
6MARKMILENKOVIĆ MOLNAR
7MATEJMUŠIĆ
8PETARPETEK
9TOMASKANSI
10ANTONIOTKALČEC
11ADRIANTOCKO
12MARKOVRANJEŠ
13PATRIK BLAŽVRANJEŠ
14FRANVRANJEŠ
SRDELICE
TRENER:
pon/sri/pet 18.00-19.00
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
ŽABICE
TRENER: TIN TAKAČ
pon/sri/pet 19.00-20.00
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
MORSKI PSI
TRENER: SANDRO TOMAS
pon/sri/pet 19.00-20.00
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
 KROKODILI 
TRENER: TIN TAKAČ
uto/čet 17.00-18.00 i sub 08.00-09.00
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
RAČIĆI
TRENER: TIN TAKAČ
uto/čet 18.00-19.00 i sub 08.00-09.00
1ADAMBABIĆ
2NIKODRAGIĆEVIĆ
3JAKOVFULIR
4MAGDALENAFULIR
5EMAKRASTANOVA
6LUCIJAKRZNARIĆ
7SOFIJAMASLAĆ
8IVAMORDUŠ
9KATJANERETLJAK
10LOVROPEČARIĆ
11VALENTINAPERKOVIC
12ANDREJSVILAR
13KAAN DAVIDTEK
14
15
16
17
18
19
RIBICE
TRENER: LUKA TKALČEVIĆ
uto/čet 18.00-19.00 i sub 08.00-09.00
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
VIDRE
TRENER: TIN TAKAČ
uto/čet 19.00-20.00 i sub 08.00-09.00
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
JEŽIĆI
TRENER: SANDRO TOMAS
uto/čet 19.00-20.00 i sub 08.00-09.00
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
 1A 
TRENER:OZREN SMOLČIĆ
pon/sri/pet 19.00-20.00
1DORINABANOVEC
2ENABEKIĆ
3HANABLAŽEVIĆ
4MATEJBRKIĆ
5KRISTIJANHALUŽAN
6PETARKONJUH
7STJEPANLUCIJANIĆ
8MAROLULIĆ
9TOMAPETROVIĆ
10NIKOSABLJIĆ
11NORAVITAS
12MARAVUČEMILOVIĆ-ŠIMUNOVIĆ
13ENAZENZEROVIĆ
14
15
16
17
18
19
20
1B
TRENER:OZREN SMOLČIĆ
uto/čet 19.00-20.00, sub 09.00-10.00
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
1C
TRENER: VESNA ŠABAN JUTRIŠA
pon/sri/pet 18.00-19.00
1LOVROANTOLČIĆ
2ELLIEAUGUSTIĆ
3TENADVORŠĆAK
4VITOĐURIĆ
5FILIPKOLETIĆ
6JUDITA DANICAMIHALJEVIĆ
7IVANNOVOKMET
8MARINPAPAK
9EGONPAVKOVIĆ
10VIKTORVIDMAR
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
1D
TRENER: VESNA ŠABAN JUTRIŠA
uto/čet 18.00-19.00, sub 09.00-10.00
1TINATALIĆ
2JAKOVDŽAKULA
3IVANGLAVAŠ
4SARAHRENOVIĆ
5JURAJAGODIĆ
6DAVIDJELAŠ
7BORNAJUKIĆ
8LUKAKOLUNDŽIĆ
9PAVELKRALJ
10NATANAELMATIJEVIĆ
11FILIPPALAVRA
12ANTUNRUPNIK
13JURICAŠTRITOF
14
15
16
17
18
19
20
 2A 
TRENER: VESNA ŠABAN JUTRIŠA
pon-pet 19.00-20.00
1MARINBABACANLI
2MAROBOSIĆ
3IVANBULIĆ
4MOŠADINČIĆ
5ŠIMUNGVOZDENICA
6NIKAIVANKOVIĆ
7VITAJELAVIĆ
8PATRIKLJUBIĆ
9ANTUNMARIĆ
10NIKOMIŠKOVIĆ
11MIAMUJIĆ
12NIKOLAOBRADOVIĆ
13JANPERŠINEC
14MAKSIMILIJANRADOČAJ
15PATRIKŠMALCELJ
16KARLOVINTER
17ROKOVLAHOVIĆ
18LEONVUKSANIĆ
19DORIANVUKSANIĆ
2B
TRENER: OZREN SMOLČIĆ
pon/sri/pet 18.00-19.00
1ANDRIJACIGIĆ
2JAKOVĆUK
3NIKOFLIKER
4FRANGREGORIĆ
5ANDROKOKOT
6MAKMARIĆ
7OLIVERMARKAČ
8MARTINPEHARDA
9SVENPETROVIĆ
10FRANPIPIĆ
11LOVRESENJANOVIĆ
12SIMONSOLGAT
13MARTAVAJDIĆ
14BORNAVRATARIĆ
15IVANVUKOVIĆ
16RAFAELŽULJ
2C
TRENER: OZREN SMOLČIĆ
uto/čet 18.00-19.00, sub 09.00-10.00
1ELENIDRAGIĆ
2STJEPANKOKANOVIĆ BUBLE
3BRUNOMAGAZIN
4MATIJAMEDIĆ
5ZARAMILAS
6TIAPARLOV
7VALENTINAPERKOVIC
8DANIJELPLEJIĆ
9VITOTORMA
10ISKRAWEIGAND
11MILAŽIVKO
2D
TRENER: ARISTEA GAŠPIĆ
pon/sri/pet 17.00-18.00
1MATEJBRKIĆ
2KARLOGJURAŠIĆ
3ELIZABETAHORVAT
4MARINKURAJA
5BRUNAMUSTAPIĆ
6AMALIJAPOLJAK
7TARASTUPINŠEK
8LORINŠANTEK
9IVANŠKROBONJA
10NIKATICA
11ANASTAZIAVIDOVIĆ
12KRISTIANVULETIĆ
2E
TRENER: ARISTEA GAŠPIĆ
uto/čet 17.00-18.00, sub 09.00-10.00
1DOMINIKBANIĆ
2NIAGAŠPAR
3STJEPANGRABAR
4SARAHRENOVIĆ
5MAKSOBRADOVIĆ
6JAKŠAPETKOVIĆ
7LORDANRADAKOVIĆ
8NORAVITAS
9KARLAVUKOVAC
10ENAZENZEROVIĆ
 3A 
TRENER: ARISTEA GAŠPIĆ
pon-pet 19.00-20.00
1TOMAFELJAN
2VIKTORHUZANIĆ
3LOTAJAKOPANEC
4IVAKARADŽA
5MARKOKOVAČIĆ
6KARLOKUNETIĆ
7MARKOLUKIĆ
8PALMESAROŠ HERDEN
9LUKAMILIĆ
10ISKRAPATARAN
11ERIKPAVKOVIĆ
12ANTE MIHAELPERKOVIC
13FILIPPERŠINEC
14TONĆIPOLJAK
15NOASEDLAR
16SVENSOMMER
17MATEJSTANOVIĆ
18ANDRIJASTIPETIĆ
19MARKOSTIPETIĆ
20MATEJŠUŠAK
21RIOVINKOVIĆ
22MELANIVRKIĆ
23TINVUKOVIĆ
3B
TRENER: ARISTEA GAŠPIĆ
pon-pet 09.00-10.00 i 18.00-19.00
1PAOLOCANCEDDA
2MARIJAĐUJIĆ
3RITAFERENČIĆ
4ALENGORIČANEC
5TOMAHANŽEK
6LANAHODAK
7JANHORVAT
8ANTELJUBIČIĆ
9DUNJAMILOSAVLJEVIĆ VIDAK
10BRUNOPIASEVOLI
11MARIJA MAGDALENARAGUŽ
12KARLOROTAR
13LUKARUŽIČIĆ
14MATEASAMARDŽIĆ
15MARKSAVCHENKO
16ROKVIDOVIĆ
3C
TRENER: VESNA ŠABAN JUTRIŠA
pon-pet 09.00-10.00 i 17.00-18.00
1JAKOVBAJER
2DOMINIKBOŽIĆ
3LUCIJAĐULA
4DORAKOŠUTIĆ
5ŠIMUNKOZJAK
6LENAMILJANIĆ
7TARAPARLOV
8TIASLAVIĆ
9LUKATKALČEC
10DINAVALTROVIĆ
3D
TRENER: ARISTEA GAŠPIĆ
pon-pet 09.00-10.00 i 16.00-17.00
1LUNAADRINEK
2MARCELACEROVAC
3IRENACEROVAC
4JANCVETKO SOBOTA
5LUKAČINIĆ
6NATALIEDUKARIĆ
7VENDIĐURAS
8MATEJHADŽIJA
9NIKAHOJSKI
10DAVIDJAGODIĆ
11FRANJURČEVIĆ
12TENAJURKOVIĆ
13PATRIKJURKOVIĆ
14PETARKESEROVIĆ
15JERKOKOIĆ
16TIAKOMORČEC
17JURAJKRALJ
18PJERLIČINA
19MATEJLUKAČEVIĆ
20BORNALJUBIĆ
21JAKOVMARTI
22FRANKOMATELJIĆ
23PETARPARADI
24ROKPETEK
25MARINPIRIĆ
26VALPREBEG
27VINKOPREVIŠIĆ
28PAULASALOPEK
29IRINAŠARIĆ
30KLARAŠORŠA
31LAURAVEZMAR
32DEMIVINKOVIĆ
33NIKKIVINKOVIĆ
34ŠIMUNVUKOJEVIĆ
35NIKOVUKOSAVIĆ
36VANJAZUBČIĆ
37JANŽERAVICA
38JERKOŽEŽELJ
39LEONA LETICIJAŽULJ
3E
TRENER: ARISTEA GAŠPIĆ
pon-pet 09.00-10.00 i 16.00-17.00
1ROKOBALETIĆ
2LUKABALOG
3TENABARIŠIĆ
4MAKSBRKOVIĆ
5JUDITACVJETKOVIĆ
6ANABELADŽOLIĆ
7LENAGARIĆ
8LEONARDGUJIĆ
9EMILHAUŠIĆ
10LOTAIVANČIĆ
11JAKOVJURIČ
12FRANKELEUVA
13FILIPKONOSIĆ
14ŠIMUNKOPORC
15JURICAKOVAČIĆ
16MAUROKRISTIJAN
17BENJAMINLOVIĆ
18ROKOMALNAR
19EMAMARN FEKETE
20ANAMIHULJA
21TIAMUSLIĆ
22ANANORŠIĆ
23UNAOBRADOVIĆ
24FRANEPAŠTAR
25ANJAPETRAŠEVIĆ
26IVANORAMLJAK
27ADRIJANRAŠPERIĆ
28EMASABLJIĆ
29FRANKASABLJIĆ
30ANAŠESTAN
31TOMAVRTARIĆ
32DAVIDZELIĆ
33VIKTORZMAZEK
34ANDREŽIŽIĆ
 USAVRŠAVANJE
TRENER: ARISTEA GAŠPIĆ
pon-pet 10.00-11.00 i 15.00-16.00
2MAJAALADROVIĆ
3ANJABARTULIĆ
4VITOBAŠIĆ
5BARTOLBAŠIĆ
6LUCIJABEDNJANEC
7FRANBELIĆ
8JANBJEDOV
9BORNABLAŽEKOVIĆ
10MATIJABOŽIĆ
11FILIPDRAGANOVIĆ
12LUCADUKARIĆ
13FRANFERENAC
14VIKTORHRŽENJAK
15TINIVANČEVIĆ
16LEONJAJAC HOST
17MATIJAJELAVIĆ
18ANTEJONJIĆ
19LUKASKAZIĆ
20IVANKNEŽEVIĆ
21IVORKOKORIĆ
22VITOKRENČIĆ
23FILIPLOJIĆ
24FILIPLOVRIĆ
25MATEJLUČIĆ
26JURAJLUKAROV
27JANMATIĆ
28LOVROMIROŠEVIĆ
29ANTEMOROVIĆ
30ANTONIONIKOLIĆ BOSOVIĆ
31MARKOPAVIŠA
32FILIPPIŠKULIĆ
33DAVIDPRAŠNIČKI
34ANJARUSEK
35FRANSINKOVIĆ
36IVANŠMALC
37ROKOTOLIĆ
38GRGAUROIĆ STANOJEVIĆ
39ROKOVUKŠIĆ