Miting Mladost


Ovogodišnji 49. međunarodni plivački miting ‘Mladost 2021’, ujedno dio HEP GRAND PRIX natjecanja HPS-a u sezoni 2020/21, održava se u subotu i nedjelju, 13.-14. studenog 2021., na bazenu ŠP Mladost, Jarunska 1, Zagreb. Tradicionalni 49.Miting ‘Mladost 2021’ i ove godine predstavlja jedno od najzanimljivijih plivačkih natjecanja, uz TV prijenos finalnih utrka na HRT-u, a ugostit će veliki broj natjecatelja – uz nastupe svih naših reprezentativaca te jakih reprezentacija, očekuju se nastupi plivačica i plivača iz Italije, Slovačke, Slovenije, Srbije i BIH.

  • Kvalifikacijski dio natjecanja je podjeljen na dva dijela, uz napomenu da 3 najbrže grupe plivaju u prvom dijelu, a ostatak u drugom dijelu jutarnjih kvalifikacija (rasplivavanje prije početka), a sve to detaljno je objašnjeno u satnici. U finalnom dijelu natjecanja prvo plivaju sva A finala (TV prijenos), a nakon toga B i C finala prema rasporedu.
  • Na svaki dio natjecanja (kvalifikacije 1.dio, 2.dio i finalne utrke) mogu ući samo oni natjecatelji koji plivaju u tom periodu (sa akreditacijama), prema rasporedu klubova kojeg također imate detaljno objašnjeno.
  • Raspored sjedenja na tribinama je podjeljen prema sektorima, pa molimo sve da se pridržavaju navedenog i zadržavaju se u prostoru koji im je dodjeljen, kako bi smanjili mogućnost kršenja mjera, a upozoravamo da će zbog nepridržavanja biti zaustavljeno natjecanje bez obzira na posljedice.
  • Svaki klub je dužan u petak predignuti akreditacije za vrijeme službenog treninga, a ujedno i popuniti ime i prezime plivačice/plivača i trenera kako bi smanjili gužve na ulazima, bez akreditacija neće biti dozvoljen ulazak!!!
  • Službeni trening je planiran u petak 12.11.2021.g. od 17.00 do 20.00 sati.
  • Odjave su do petka 12.11.2021.g. u 12.00 sati.

 

SATNICA NATJECANJA:

Subota, 13.11.2021.g.:

  • 1.dio kvalifikacije – 07.00 rasplivavanje / 08.00 početak
  • 2.dio kvalifikacije – 10.00 rasplivavanje / 11.00 početak
  • 3.dio finale – 17.00 rasplivavanje / 18.00 početak

Nedjelja, 14.11.2021.g.:

  • 4.dio kvalifikacije – 07.00 rasplivavanje / 08.00 početak
  • 5.dio kvalifikacije – 10.00 rasplivavanje / 11.00 početak
  • 6.dio finale – 16.00 rasplivavanje / 17.00 početak

 

  • ARHIVA / ARCHIVE

     

  • REKORDI / RECORDS

    SPOLPLIVAČDATUMVRIJEMEDISCIPLINA
    MDuje Draganja22/11/200900:21.11050m slobodno
    MEvgeniy Lagunov21/11/200900:46.860100m slobodno
    MAlexander Sukhorukov22/11/200901:45.930200m slobodno
    MFederico Colbertaldo01/01/200603:45.330400m slobodno
    MPeter Marshall01/01/201000:23.76050m leđno
    MPeter Marshall01/01/201000:51.210100m leđno
    MArkady Vyatchanin01/01/200601:52.560200m leđno
    MEmil Tahirovič21/11/200900:26.54050m prsno
    MDaniel Gyurta22/11/200900:57.720100m prsno
    MDaniel Gyurta21/11/200902:04.140200m prsno
    MMario Todorović21/11/200900:22.81050m leptir
    MPeter Mankoč22/11/200900:50.380100m leptir
    MDinko Jukić01/01/200801:53.120200m leptir
    MDuje Draganja21/11/200900:52.170100m mješovito
    MDinko Jukić01/01/200801:56.380200m mješovito
    ZMarleen Veldhuis01/01/200500:24.39050m slobodno
    ZDaryna Zevina04/11/201200:53.670100m slobodno
    ZEvelyn Verraszto21/11/200901:55.030200m slobodno
    ZAnja Klinar01/01/201504:04.640400m slobodno
    ZSanja Jovanović01/01/200700:26.91050m leđno
    ZDaryna Zevina09/11/201400:57.130100m leđno
    ZDaryna Zevina08/11/201402:03.280200m leđno
    ZMirna Jukić01/01/200800:30.94050m prsno
    ZMirna Jukić01/01/200801:06.100100m prsno
    ZNađa Higl22/11/200902:19.500200m prsno
    ZTriin Aljand20/11/201100:25.81050m leptir
    ZIrina Bespalova21/11/200900:58.040100m leptir
    ZEmese Kovacs01/01/200702:09.380200m leptir
    ZSanja Jovanović04/11/201201:01.510100m mješovito
    ZEvelyn Verraszto21/11/200902:08.120200m mješovito
    MTim Wallburger08/11/201404:13.890400m MJEŠOVITO (25m)
    ZAnja Klinar08/11/201504:34.560400m MJEŠOVITO (25m)

Partneri