#teammladost

Loading

img not found!

PH za dobne skupine – 1. i 2. dan

Prvog i drugog dana Prvenstva Hrvatske za dobne skupine plivači HAPK Mladost osvojili su 10 zlatnih, 9 srebrnih i 5 brončanih medalja…

Prostran Luka osvojio je srebrnu medalju na 1500 m slobodno u kategoriji ml.juniora i brončanu medalju u kategoriji juniora. Špehar Nika osvojila je srebrnu medalju na 800 m slobodno i srebrnu medalju na 200 m mješovito u kadetskoj kategoriji dok je Gerard Lea u istoj disciplini i kategoriji osvojila zlato. Matošević Dominik je bio zlatni na 200 m mješovito u kadetskoj kategoriji dok je u istoj disciplini i kategoriji Kmetić Luka bio brončani. U disciplini 100 m leptir Matošević Dominik osvojio je srebrnu medalju u kadetskoj kategoriji. U apsolutnoj i ml.seniorskoj kategoriji Sumajstorčić Matea osvojila je zlatnu medalju na 400 m slobodno. U muškoj konkurenciji na 400 m slobodno Marić Ognjen osvojio je zlatnu medalju u kategoriji ml. juniora i juniora i srebrnu medalju u kategoriji ml.seniora i u apsolutnoj kategoriji dok je Misović Luka bio brončani u kategoriji ml. juniora. Sičaja Anđela osvojila je srebrnu medalju na 200 m mješovito u ml. juniorskoj kategoriji. Sironić Margareta bila je srebrna na 50 m prsno u juniorskoj kategoriji. Sever Mislav osvojio je broncu na 100 m leptir u apsolutnoj kategoriji a Karačić Dominik je bio srebrni u kategoriji ml. juniora.

U štafetnim utrkama na 4×200 m slobodno zlato su osvojile Špehar, Krajnik, Starčević i Gerard L. u kadetskoj kategoriji. Zlatni su bili i kadeti u sastavu Kmetić, Gerard R., Pušić i Matošević. U ml. juniorskoj kategoriji zlatne su bile Sičaja A., Martić, Kalinić i Mešić. U istoj kategoriji zlato su osvojili Prostran, Misović L., Karačić i Marić. U juniorskoj kategoriji brončane su bile Čigir, Mešić, Sironić i Kalšan a u apsolutnoj kategoriji srebrnu medalju su osvojile Mirosavljević, Kalšan, Čigir i Sumajstorčić.

Nakon drugog dana na listi uspješnosti klubova plivači Mladosti su prvi a plivačice druge