#teammladost

Loading

img not found!

4. dan – Prvenstvo Hrvatske

Četvrtog  dana Prvenstva Hrvatske plivači HAPK  Mladost osvojili su 21 medalju u pojedinačnim utrkama, 4 medalje u štafetama i 1 ML. JUNIORSKI  REKORD RH. Na listi uspješnosti klubova plivači HAPK Mladost osvojili su 1. mjesto sa 1840,5 bodova a plivčice HAPK Mladost 2. mjesto sa 1574 boda…

U kadetskoj kategoriji medalje su osvojili: Anđela Sičaja – bronca na 400 m slobodno, Ognjen Marić – srebro na 400 m slobodno i srebro na 100 m slobodno, Luka Misović – bronca na 400 m slobodno,   Luka Tkalčević  – bronca na 100 m leđno, Ivan Vučemilović – zlato na 200 m prsno, Dominik Karačić – bronca na 200 m prsno

U ml. juniorskoj kategoriji medalje su osvojili: Margareta Sironić – srebro na 100 m leđno, Ema Kalšan – bronca na 100 m leđno. U ml. juniorskoj kategoriji u štafeti 4×100 m slobodno Margareta Sironić, Ema Kalšan, Nina Anić i Melissa Čigir osvojile su zlato i isplivale ML. JUNIORSKI  REKORD RH. Brončani su bili Livio Marijan, Ognjen Marić, Otto Heide i Ivan Grubišić

U juniorskoj kategoriji medalje su osvojili: Kristian Komlenić – zlato na 100 m leđno, Luka Bobanac – zlato na 200 m prsno, , Matea Sumajstorčić – bronca na 100 m slobodno, Melissa Čigir – bronca na 100 m slobodno

U ml. seniorskoj kategoriji medalje su osvojili:  Katarina Radoš – zlato na 100 m leđno, Kristian Komlenić – zlato na 100 m leđno, Luka Bobanac – srebro na 200 m prsno,  Mislav Sever – zlato  na 100 m slobodno

U seniorskoj kategoriji medalje su osvojili: Katarina Radoš – bronca na 100 m leđno, Kristian Komlenić – zlato na 100 m leđno, Mislav Sever – zlato  na 100 m slobodno, Ivan Levaj – srebro na 100 m slobodno. U štafetnoj utrci na 4×100 slobodno – zlato su osvojili Fran Krznarić, Marko Đuran, Ivan Levaj i Mislav Sever. Srebrne su bile Katarina Mirosavljević, Matea Sumajstorčić, Valentina Čurila, Katarina Radoš.