#teammladost

Loading

img not found!

11. plivački miting ” Sv. Patrik”

14. – 15. 03. 2015. održano je 11. plivačko natjecanje „Sv. Patrik“ u organizaciji PK Novi Zagreb. Nastupilo je 600 plivača i plivačica iz 20 klubova…

Osvajači medalja u A  kategoriji su: Sorić Roko-2 medalje (2 srebra), Lončar Lucija-1 medalja ( 1 bronca)

Osvajači medalja u B kategoriji su:Čigir Renato-1 medalja ( 1bronca)

Osvajači medalja u C kategoriji su:Zwicker Antonio-4 medalje (3 zlata,1 bronca), Starčević Magdalena-3 medalje (1 zlato, 2 srebra)

Osvajači medalja u D kategoriji su:Svedrović Tara-2 medalje (zlato,srebro), Čigir Petar- 1 medalja ( 1 srebro)

Štafeta MLADOST 1  u sastavu M.Starčević, M.Radičević, P.Čigir, T.Svedrović, L.Wintersteiger, V.Radoš, L.Habuda, A.Zwicker osvojila je 1.mjesto i zlatnu medalju

U zbroju rezultata sve 4 discipline pehare organizatora osvojili su  Starčević Magdalena za 1.mjesto u kategoriji C u ženskoj konkurenciji dok je Zwicker Antonio osvojio 2. mjesto u kategoriji C u muškoj konkurenciji. U kategoriji D Svedrović Tara je osvojila 3.mjesto u ženskoj konkurenciji.