Natjecatelji


GRUPA POČETAK
A1/A2/A3/A4/A5 30.08.2021.g. ujutro 7.00 sati
A6 01.09.2021.g. popodne 16.30 sati
B ekipa 01.09.2021.g. popodne 15.00 sati

 

  • A1

    TERMIN:
    jutro: 6:00-9:00, suhi 9:00-10:00
    popodne: 15:00-17:00, suhi 17:00-18:00

    TRENER:SANDROTOMAS
    1KAJTAZAMINA
    2SEVERMISLAV
    3KMETIĆLUKA
    4ŠPEHARNIKA
    5GERARDLEA
    6PERČINIĆKARLO
    7SIČAJAIVAN
    8JANKOVIĆNIKO
    9LONČARIĆVITO
    10ZWICKERANTONIO
    11BRKLJAČIĆGRGA
    12MILJANIĆMAŠA
    13TOMIĆNIKA
  • A2

    TERMIN:
    jutro: 7:00-9:00, suhi 9:00-10:00
    popodne: 18:00-20:00, suhi 17:00-18:00

    TRENER:LOVRENCOFRANIČEVIĆ
    1RAMLJAK VALNEA
    2SIČAJAANĐELA
    3MILIČIĆKLARA
    4KRAJNIKSTELA
    5KOLEVSKIIVANA
    6BLAIĆPIA
    7RADIČEVIĆMARTA
    8ŠKERLJMARA
    9SVEDROVIĆTARA
    10SARAGATINA
    11PUŠIĆIVAN
    12SORIĆROKO
    13RAMLJAKPATRIK
    14JANKOVIĆTEO
    15KMETIĆFRAN
    16MUNITIĆVIGO
    17PAPIĆ MASLAĆJOSIP
    18MUŽEKMARKO
    19ROKSANDIĆDOMINIK
    20GULIŠMAKS
    21DEKANIĆNERA
  • A3

    TERMIN:
    jutro: 7:00-9:00, suhi 9:00-10:00
    popodne: 15:00-17:00, suhi 17:00-18:00

    TRENER:TATJANAGREGURANIĆ
    1DUMANČIĆLANA
    2BUMBERJANA
    3JAMBREŠIĆEMA
    4ALAJBEGGABRIELA
    5DEKANIĆDUNJA
    6ETEROVIĆMIA
    7GERARDPIA
    8SORIĆANABELA
    9SORIĆMARTA
    10PERIĆDAVID
    11RADOŠVITO
    12ROGULJIĆROKO
    13MIHALJEVIĆMATIJA
    14ČIGIRPETAR
    15BILIČIĆVITO
    16DOLENECDOMAGOJ
    17GREBLIČKIMARKO
    18POLANŠĆAKVITO
    19PRPIĆJURICA
    20ŠEGOROKO
    21ZAUNERROBERT
    22TICAHRVOJE
  • A4

    TERMIN:
    jutro: 7:00-9:00
    popodne: 16:00-18:00

    TRENER:IVANABRČIĆ MATIĆ
    1IVANOCIGIĆ
    2PATRIK ČUKLJEK
    3PETRAGAŠPAR
    4ZARA HORJAN
    5MARINA KLEPO
    6MARO KOCKOVIĆ
    7NOAKRIŽ
    8LUKALONČARIĆ
    9LARALUETIĆ
    10KARLAMILAKOVIĆ
    11KARLAMILJAK
    12VANJAMILJANIĆ
    13ROSKAPERIĆ
    14KARLOPETRIĆ
    15NINAPETROŠEVIĆ
    16LAURARAKIĐIJA
    17LUKAREBIĆ
    18MARASORIĆ
    19LOVRO SORIĆ
    20KATARINA STARČEVIĆ
    21ANTESTJEPANOVIĆ
    22JANSUŠNIK
    23TIASVEDROVIĆ
    24FRANKAŠPEHAR
    25SUNČICAŠTAGLJAR
    26LUCIJAN ŠUTE
    27EMA TISSOT
    29KARLAVUKASOVIĆ
    30JAKOVWOZDECKY
  • A5

    TERMINI:

      BAZEN SUHI
    ponedjeljak-petak jutro: 07:00-09:00
    popodne: 16:00-18:00
     
    subota jutro: 07:30-09:00  
    utorak/četvrtak  

    jutro: 09:00-10:00

    popodne: 18:00-19:00

    TRENER:ANGELINAVESELINOVIĆ
    1PERIĆDANTE
    2BRTANDAVID
    3ŠKRINJARDAVID
    4MATIĆDOMINIK
    5ZOJAELEZOVIĆ
    6IVANČEVIĆENA
    7BERANEKERIK
    8BAJIĆERIN
    9ERKFILIP
    10SADEKFINN
    11MARINGREBLIČKI
    12SIČAJAIVA
    13BAKIĆIVAN
    14PAVIĆJAKOV
    15MIHALJEVIĆJURAJ
    16DOLENECKARLO
    17MISLAVKUNSTEK
    18TEKOVIĆLEDA
    19PLEŠELEO
    20KOCKOVIĆLINA
    21MIHAELLOVRINOV
    22PODGAJSKILOVRO
    23ĐUJIĆLUKA
    24GREGURANIĆLUKA
    25BILIČIĆMARIS
    26RADIĆMATEJ
    27KLEČINANERA
    28MESAROŠ HERDENNOA
    29JOZOTADIĆ
    30MATIĆVITA
  • A6

    TERMIN:

    jutro: 09:00-10:30
    popodne: 16:30-18:00

    TRENER:JOSIPBRIGLJEVIĆ
    1PEKELJEVIĆANJA
    2BILINOVACBARBARA
    3POLANŠĆAKEMA
    4SOMMEREVA
    5NJIREGABRIJEL
    6KUNTIĆGITA
    7PEJAKOVIĆIVAN
    8KOMORČECKAI
    9HODAKKARLO
    10SOLGATKORINA
    11SAMARDŽIJALEO
    12FIRŠTLOTA
    13GABRIELLOVRINOV
    14ŠANTEKLUKAS
    15MARINMRNJEC
    16BANDIĆNEO
    17PETROVIĆNIKA
    18PEŠORDANIKOLA
    19SAMARDŽIJANOA
    20PELCPAOLA
    21PARIS DUJAKOVIĆNOA
    22BILINOVACPETRA
    23MARIJAREBIĆ
    24KNEŽEVIĆTARA
    25BUBANVID
  • B ekipa

    TERMIN:

    PON-PET
    jutro: 9.00-10.30
    popodne: 15.00-16.30
    SUB
    jutro: 7.00-9.00

    TRENER:JOSIPBRIGLJEVIĆ
    1NIKAADAMOVIĆ
    2IVORJIRASEK
    3EMARUŠEV
    4BARTOLSTANKOV
    5FILIPZDUNIĆ
    6LUKASGULIŠ
    7EMAKOMUŠAR
    8TOMISLAVLONČARIĆ
    9PETRASMOLJANOVIĆ
    10DORJANŠTRBAC
    11MARIJATICA
    12VALVRBIĆ
    13LARAVUČEMILOVIĆ
    14BRUNOZVER
    15DANIČAIĆ
    16IVANMIŠETIĆ
    17LUKAMISOVIĆ
    18LUKATKALČEVIĆ
    19LOVROBALEN
    20DOMINIKMATOŠEVIĆ