15.Sisak mali – Sisak, 30.11.2019.g.

važna obavijest škole plivanja

15.Plivački miting ‘Memorijal Miriana Vasilj’ – Sisak mali se održao u subotu 30.studenog 2019.g. u Sisku, a HAPK Mladost je nastupio sa 80 plivačica i plivača gdje su osvojili ukupno 28 medalja i 2 pehara.

Natjecanje na kojem je nastupilo preko 400 djece iz 16 klubova iz Hrvatske i BiH, održano je u dva programa, a podjeljeno je u 4 kategorije: W1 – 2009., W2 – 2010., W3 – 2011., W4 – 2012. i mlađe; M1 – 2008., M2 – 2009., M3 – 2010., M4 – 2011. i mlađe. U iznimno dobroj atmosferi naši članovi od kojih je nekima ovo bilo prvo natjecanje, ostvarili su odlične rezultate, osobne rekorde i puno osvojenih medalja.

U jutarnjem dijelu programa plivale su se discipline 50m i 100m leptir, 50m i 100m leđno i 100m mješovito, a ekipa našeg kluba je osvojila ukupno 16 medalja.

50m DELFIN:
M2 / bronca – Noa Križ
M4 / zlato – Marin Greblički

100m DELFIN:
M1 / bronca – Lucijan Šute

50m LEĐNO:
W3 / bronca – Maris Biličić
W4 / zlato – Nera Klečina, srebro – Nina Dujić
M2 / zlato – Jakov Wozdecky, srebro – Noa Križ
M4 / bronca – Filip Erk

100m LEĐNO:
W1 / srebro – Laura Rakiđija
M1 / zlato – Lucijan Šute, bronca – Luka Rebić

100m MJEŠOVITO:
W1 / bronca – Laura Rakiđija
W3 / bronca – Maris Biličić
M1 / bronca – Lucijan Šute
M4 / srebro – Marin Greblički

Nakon odrađene pauze za ručak, popodnevni dio se nastavio u disciplinama 50m i 100m prsno, 50m i 100m slobodno i i štafeta 8x50m slobodno, u kojima su naši članovi opet pokazali kvalitetu i osvojili 12 medalja uz osvojena prva dva mjesta u štafetnoj utrci za koji su nagrađeni peharima.

50m PRSNO:
W2 / srebro – Sunčica Štagljar
W3 / 2mj Maris Biličić
W4 / zlato – Nera Klečina
M4 / bronca – Marin Greblički

100m PRSNO:
W1 / srebro – Laura Rakiđija
M1 / srebro – Patrik Čukljek

50m SLOBODNO:
W3 / bronca – Zoja Elezović
W4 / srebro – Nina Dujić, bronca – Nera Klečina
M2 / srebro – Jakov Wozdecky
M4 / zlato – Marin Greblički

100m SLOBODNO:
W1 / srebro – Lara Luetić

8x50m SLOBODNO:
zlato – MLADOST1 (Lucijan Šute, Nera Klečina, Juraj Mihaljević, Marin Greblički, Maris Biličić, Sunčica Štagalj, Jakov Wozdecky, Lara Luetić)
srebro – MLADOST2 (Luka Rebić, Nina Dujić, Ivan Luketić, Leo Pleše, Zoja Elezović, Karla Milaković, Noa Križ, Laura Rakiđija).
Na kraju programa nagradu za ostvareni najvrijedniji rezultat u disciplini 50m slobodno u kategoriji M4 osvojio je Marin Greblički.

Uz sve ove navedene rezultate, posebno bi pohvalili cijelu ekipu za odlično ponašanje, sportski duh i glasno navijanje tijekom cijelog natjecanja. To nam daje još veći poticaj za nastavak sezone i nastupe na mnogim natjecanjima koji nas očekuju.