Plivačka škola – popis plivača

POPIS GRUPA PLIVAČKE ŠKOLE ZA SEZONU 2017/18

  • 3.GODINA
    • 3.A

      TERMIN: PON-PET ujutro 8:45-10:00, posljepodne 16:45-18:00
      TRENER:

      1 BRČIĆ VITO 2008
      2 BRČIĆ MARTA 2008
      3 BRČIĆ LOVRO 2006
      4 BRKLJAČIĆ TONKA 2009
      5 ČUKLJEK PATRIK 2008
      6 DIJAK LUKA 2008
      7 JELOVIĆ JAKOV 2009
      8 MAKAR LOVRO 2009
      9 MALEZIJA KAJA 2009
      10 MILJANIĆ VANJA 2009
      11 MIŠETIĆ IVAN 2008
      12 PETRIĆ KARLO 2008
      13 RAKIĐIJA LAURA 2009
      14 REBIĆ LUKA 2008
      15 SORIĆ LOVRO 2008
      16 STARČEVIĆ KATARINA 2009
      17 STJEPANOVIĆ ANTE 2009
      18 SUŠNIK JAN 2009
      19 ŠILETIĆ TEO 2008
      20 ŠORIĆ MATEJ 2008
      21 ŠPEHAR FRANKA 2010
      22 WOZDECKY JAKOV 2009
      23 ZUBČIĆ JURAJ 2008
      24 TICA MARIJA 2009
      25 ZLOPAŠA MUŽIĆ NIKO 2007
      26 RAKUŠA MARKO 2008
      27 PALAVRA BRUNA 2008
    • 3.B

      TERMIN: PON-PET ujutro 8:45-10:00, posljepodne 16:45-18:00
      TRENER:

      1 ČEPEK FRAN 2008
      2 DEAN FRANKO 2008
      3 DUBRAVAC GRETA 2008
      4 DUJIĆ MARKO 2008
      5 ĐUKIĆ NITTA 2008
      6 ETEROVIĆ ELI 2008
      7 GRAHOVAC PETAR 2008
      8 JAKŠIĆ ANTONIO 2008
      9 JELČIĆ VITO 2007
      10 JURIŠIĆ IRIS 2009
      11 LUETIĆ LARA 2009
      12 ORGULAN TARA 2008
      13 ORGULAN VITO 2010
      14 OŽVALD FRAN 2008
      15 PEHARDA HANA 2008
      16 RADETIĆ LEO 2008
      17 RAUŠ MIHAEL 2007
      18 ROGULJ TONKA 2009
      19 ŠUTAK LUKA 2009
      20 ŠUTE LUCIJAN 2008
      21 BOŠNJAK GABRIJEL 2007
      22 KELEMEN EUGEN 2007
      23 KOCKOVIĆ MARO 2008
      24 MAGAŠIĆ MAURO 2007
      25 MUJUNOVIĆ PETAR 2007
      26 ŠINCEK KARLO 2008
      27 ŠINCEK FILIP 2007
      28 TOMINAC GORAN 2007
    • 3.C

      TERMIN: PON-PET ujutro 8:45-10:00, posljepodne 15:45-16:45
      TRENER:

      1 BARBARIĆ NIKO 2007   28 ĐERZIĆ IVAN 2008
      2 BRDAR FILIP 2006   29 ĐERZIĆ LUKA 2005
      3 CRVELIN VITO 2007   30 FILIPOVIĆ-GRČIĆ LOVRO 2006
      4 ČINIĆ VITO 2007   31 IVKOVIĆ JAKOV 2008
      5 DELAJKOVIĆ LEON 2006   32 JAKOBOVIĆ PAVLE 2007
      6 DROZDEK GRGUR 2007   33 JURIŠIĆ MIHAEL 2007
      7 GRGET MARTA 2007   34 LONČARIĆ TOMISLAV 2007
      8 GUNDIĆ TARA 2007   35 MILIČEVIĆ JAKOV 2007
      9 IVANČEVIĆ TIN 2006   36 MUNGER MARKO 2007
      10 KRIŽETIĆ MIA 2007   37 STANČIĆ BRUNO 2007
      11 LEKO BRUNO 2007   38 SVETLIČIĆ LUJO 2007
      12 MALENICA MIRTA 2008   39 ŠLIBAR TENA 2007
      13 MEŠTROVIĆ KARLO 2007   40 TRBOJEVIĆ STRIBOR 2006
      14 POJE IVOR 2006   41 VORIH BRANKO 2007
      15 RAIĆ IVA 2007   42 VRZIĆ TEO 2007
      16 RAOS ROKO 2007   43 ZIDARIĆ VERONIKA 2007
      17 RUKAVINA  MARIJA MAG 2007   44 DRAŠKOVIĆ NOA 2006
      18 SAPPE TIN 2007   45 KUKAVICA MATEJ 2007
      19 SCHMIDT KONRAD 2007   46 GOLUBIĆ LANA 2007
      20 ŠPOLJAR LUKA 2006   47 GRBEŠA IVAN 2006
      21 ŠTEVANJA LUKA 2007   48 BRNČIĆ VITA 2007
      22 ŠTULIĆ MARTA 2006   49 BRUČIĆ MATKO 2007
      23 ŽMAVČIĆ  SHEENA 2007   50 ČAČIĆ ROKO 2007
      24 BLAŽEKOVIĆ BORNA 2007   51 ČIZMEK EVA 2007
      25 BUTORAC GRGUR 2007   52 FRANKA GALIĆ 2007
      26 ČURLA MAJA 2007   53 KLJUČARIĆ BRUNO 2007
      27 DEKANIĆ LUKA 2007   54 KOLENC ECERGOVAC BORNA 2007
  • 2.GODINA
    • 2.A

      TERMIN: PON/SRI/PET 18:00-19:00
      TRENER:

      1 PERIĆ DANTE 2010
      2 BOŠNJAK KIARA 2011
      3 CIGIĆ IVANO 2009
      4 DELAJKOVIĆ EVA 2010
      5 FEIST PETRA 2010
      6 HORVATIČEK PETAR 2008
      7 HRANNELLI ZORA 2009
      8 JADREŠIĆ MARA 2010
      9 JAYES NICOLE 2009
      10 KRAJTNER TEA 2009
      11 PEĆNIK ELA 2010
      12 PERIĆ ROSKA 2010
      13 SAPPE DENI 2010
      14 SAVIĆ ENI 2009
      15 SVEDROVIĆ TIA 2010
      16 SVIRAĆ NIKA 2009
      17 ŠTAGLJAR SUNČICA 2010
      18 VLAHOVIĆ ERIKA 2010
      19 VUKASOVIĆ KARLA 2010
      20 ZEGER MARKO 2009
      21 SAMARDŽIĆ GABRIJEL 2008
      22 KOS LUCIJA 2008
      23 PAVIČIĆ KARLO 2009
      24 PAVIĆ JAKOV 2010
      25 ZEBA STJEPAN 2009
      26 WINTERSTEIGER DOMINIK 2009
    • 2.B

      TERMIN: UTO/ČET 18:00-19:00 SUB 09:00-10:00
      TRENER:

      1 BARIĆ PAULA 2009
      2 BJELOBRK FILIP 2009
      3 BOŠNJAK MIHAEL 2009
      4 CRNIČKI TALIA 2009
      5 DRENŠKI LOVRO 2008
      6 ĐUJIĆ LUKA 2010
      7 GAĆE FANI 2009
      8 HODŽIĆ DIN 2009
      9 ILEKOVIĆ TEO 2008
      10 JURIŠIĆ MATIJA 2009
      11 MRKŠA FRANJO 2009
      12 PERADENIĆ VITO 2009
      13 REIĆ IVAN VID 2008
      14 RUKAVINA LUCIJA 2009
      15 SANKOVIĆ KATARINA 2008
      16 SIGURNJAK PETAR 2010
      17 UDOVIČIĆ MIHAEL 2009
      18 VULIĆ VITO 2009
      19 ZADO NIKO 2008
      20 ŽURIĆ TIN 2008
      21 VUZMEK NORA 2008
      22 ZELENIKA LUCIJA 2008
      23 BACALJA LUKA 2009
      24 BILOSNIĆ DAVID 2009
      25 GAŠPAROVIĆ JOŠKO 2009
      26 HANZALEK MARKO 2009
      27 MANDIĆ RAUL 2009
      28 SARJANOVIĆ ZUBAN LUKA 2009
    • 2.C

      TERMIN: PON/SRI/PET 18:00-19:00
      TRENER:

      1 BEŠIĆ NOA 2009
      2 CVITAŠ LUKA 2009
      3 ČUJIĆ MILA 2009
      4 DUJIĆ LUCIJA 2009
      5 GOLUBIĆ MAKS 2009
      6 GULIŠ LUKAS 2009
      7 HEĆIMOVIĆ MARKO 2009
      8 HRESTAK ANDREJ 2009
      9 LONČARIĆ LUKA 2009
      10 MAJIĆ TONI 2008
      11 MARKAČ LEONA 2009
      12 MATEJČIĆ NIKOLA 2009
      13 MIŠETIĆ VITO 2010
      14 NIŠEVIĆ ADRIAN 2008
      15 SOKOLIĆ MARTIN 2009
      16 STANKOVIĆ MARA 2008
      17 ŠIMUNOVIĆ MARTA 2008
      18 VRTARIĆ ARSEN 2009
      19 DVORNIK TONI 2008
      20 FILIPEC FRANKA 2008
      21 BENAŽIĆ MATEJ 2008
      22 BENE ANTUN 2008
      23 JAKOV KOMESAR 2008
      24 MILAŠIN FRAN 2008
      25 RIDZAK PATRIK 2008
      26 VLAIĆ MAKSIM 2008
      27 VOUČKO KLARA 2008
    • 2.D

      TERMIN: UTO/ČET 18:00-19:00 SUB 09:00-10:00
      TRENER:

      1 ĐURETEK MARKO 2007
      2 MARINOVIĆ KRSTO 2008
      3 MAJSTOROVIĆ STELA 2008
      4 KATIĆ GABRIEL 2008
      5 BUKŠA MIHAEL 2008
      6 CVITANOVIĆ VID 2008
      7 VUNUK AURORA 2009
      8 LAZIĆ LEON 2008
      9 VELJKOVIĆ ERIK 2009
      10 VELJKOVIĆ IAN 2009
      11 LEKO FRAN 2008
      12 LEKO MARK 2006
      13 RADAT ANGEL 2008
      14 ZIDARIĆ TIN 2009
      15 MARTINIĆ JERČIĆ ENIO 2009
      16 PUŠEC DANIEL 2009
      17 PEĆNIK LUKA 2008
      18 ČABRAJA JURAJ 2008
      19 SESAR BARTOL 2007
      20 KAUČIĆ SARA 2009
      21 VELIĆ KRISTIJAN 2007
      22 ŠKERLEV PETAR 2008
      23 ŠIMIČEVIĆ ROKO 2008
      24 PLAZANIĆ MARKO 2007
      25 LOJIĆ FILIP 2007
      26 BOSANČIĆ LUKA 2007
  • 1.GODINA
    • 1.A

      TERMIN: PON/SRI/PET 19:00-20:00
      TRENER:

      1 BAJREKTAREVIĆ MAK 2010
      2 ĆURKO LUKA 2010
      3 HORVAT VITO 2010
      4 HORVAT MAKS 2010
      5 HORVAT NIKO 2011
      6 JAKOVLJEVIĆ FILIP 2009
      7 KUHTIĆ MARKO 2010
      8 LEŽAIĆ NIKO 2010
      9 MANDIĆ ANDRIJA 2009
      10 MIHALJEVIĆ GRGUR KREŠIMIR 2009
      11 MIHALJEVIĆ JURAJ 2010
      12 PETROŠEVIĆ NINA 2010
      13 SILIĆ IVAN 2010
      14 ŠKRINJAR DAVID 2010
      15 ŠOŠTARIĆ HRVOJE 2009
      16 ŠUŠAK FRAN 2010
      17 ZDUNIĆ FILIP 2010
      18 HOFER GABRIJELA 2009
      19 IKICA LOVRO 2010
      20 RAIČ KARLO 2009
    • 1.B

      TERMIN: UTO/ČET 19:00-20:00 SUB 09:00-10:00
      TRENER:

      1 BOŠKOVIĆ ANDRIJA 2010
      2 BURIGO VITO 2009
      3 ČIZMEK DORA 2009
      4 DIRNBEK LEON 2010
      5 DRAGANOVIĆ LUKA 2009
      6 DRAŠKOVIĆ TIMON 2009
      7 HIMELREICH MATEJ 2010
      8 JAKŠETIĆ LUCIJA 2010
      9 JANČI RIMA 2009
      10 KEMENOVIĆ NIKŠA 2010
      11 KOVAČEC DAVID 2009
      12 KOZULIĆ MARTIN 2010
      13 KUZMANOVIĆ LOVRO 2010
      14 KUŽNAR FRAN 2010
      15 MARETIĆ MATIJA 2007
      16 ŠIMIČEVIĆ LUKA 2011
      17 ŠORIĆ JURAJ 2011
      18 KRPAN VITO 2010
      19 ŠIŠA MAROJE 2009
      20 NIKOLA OBROVAC 2010
      21 MARKO FUŠTIN 2011
      22 KARLO OSTRUŽNJAK 2011
      23 ARIAN FUČKAR 2011
    • 1.C

      TERMIN: PON/SRI/PET 19:00-20:00
      TRENER:

      1 BRADVICA IVAN 2009
      2 ČEPEK LANA 2010
      3 ČERTANC JAN 2010
      4 IVKOVIĆ ANDRO 2012
      5 JURKOVIĆ TONI 2009
      6 KARDUM BRIGITA 2009
      7 LASIĆ KARLO 2010
      8 MALOGORSKI LUKAS 2010
      9 MARIĆ GRGA 2011
      10 NOVINC SOFIJA 2011
      11 PALAVRA STJEPAN 2012
      12 POLANŠČAK EMA 2011
      13 RASONJA EMA 2008
      14 RAŠUO MATEA 2011
      15 SADEK FINN 2010
      16 SIČAJA IVA 2012
      17 SORIĆ MARA 2010
      18 SVIRAĆ LUKA 2011
      19 ŠMULJIĆ LUKA 2010
      20 ŽABEK JAN 2010
      21 ŽUPAN ANDREJ 2011
      22 ELEZOVIĆ ZOJA  2011
      23 SARA GABRIELA VUKELIĆ ŠPOLJAR 2010
    • 1.D

      TERMIN: UTO/ČET 19:00-20:00 SUB 09:00-10:00
      TRENER:

      1 KARLO DOLENEC 2010
      2 MARIN GREBLIČKI 2011
      3 MARIS BILIČIĆ 2011
      4 MATEJ LUČIĆ 2010
      5 LARA OBAD 2010
      6 IVAN FLIGIĆ 2010
      7 FILIP MEŠTROVIĆ 2010
      8 VIKTOR PETRUŠIĆ 2010
      9 TONKA PETRUŠIĆ 2009
      10 VITAR OBRADOVIĆ 2009
      11 NIKOLA KOLUNDŽIĆ 2009
      12 IVAN STIPKOVIĆ 2009
      13 KARLO LEKO 2010
      14 LUKA DUŽEVIĆ 2009
      15 DAVID BRTAN 2010
      16 ADRIANO SANTINI 2010
      17 NIKOLA ŠVEHAR 2009
      18 LEA SEMENČIĆ 2009
      19 MIHAELA JURIĆ-ARAMBAŠIĆ 2010
      20 MISLAV HORVATIĆ 2010
      21 JURAJ SARJANOVIĆ 2010
      22 BRUNO HRGIĆ 2011
      23 SARA SEMENSKI 2009
      24 SEBASTIJAN HADROVIĆ 2009
      25 MIHAEL VICKOVIĆ 2009
      26 NIKOLA JAMBREČIĆ 2010
      27 MATIJA IVANKOVIĆ 2008
  • MALA ŠKOLA PLIVANJA
    • MALI PLIVAČI P/S/P

       …

    • MALI PLIVAČI U/Č/S

       …

    • DUPINI

       …

    • JEŽIĆI

       …

    • KITOVI

       …

    • MORSKI PSI

       …

    • RAČIĆI

       …

    • RIBICE

       …

    • SRDELICE

      TERMIN: PON/SRI/PET 18:00-19:00
      TRENER:

      1 KORINA TAKAČ 2010
      2 KAI KOMORČEC 2011
      3 MARIN KOLUNDŽIĆ 2011
      4 DUJE MIJAČ 2010
      5 VID ĐURKIN 2010
      6 LANA BABOGREDAC 2011
      7 MATEO TRZUN 2011
      8 TEA BUMBER 2012
      9 LUKA LAPOŠ 2011
      10 EMANUEL KOMESAR 2011
      11 PETAR GRBAVAC 2010
      12 GABRIJEL GRUBIŠIĆ 2011
      13 KARLA BAZIANEC 2009
      14 KLARA CINDRIĆ 2011
      15 MIHAEL ZBODULJA 2010
      16 IVAN ALEKSANDROVIĆ 2011
      17 JURAJ ALEKSANDROVIĆ 2011
      18 IVAN BACALJA 2011
      19 MARTA IVICA 2012
      20 SARA MATIĆ 2011
      21 ANDRIJA ŠMULJIĆ 2012
      22 VITO DOŠEN 2011
      23 NINA DEBELJAK 2011
      24 JUDITA MUDRINIĆ 2012
      25 KLARA MIHALJEVIĆ 2011
      26 PERADENIĆ GRGO 2011
      27 RADOVČIĆ LUKA 2011
      28 DONKOV ŠIME 2011
      29 RADNIĆ IVAN 2010
      30 ELEZOVIĆ ADRIJAN 2011
      31 TISSOT EMA 2010
      32 SALMANIĆ ANA 2011
      33 MARTINOVIĆ VIDA 2010
      34 LEONARD OBROVAC 2013
    • VIDRE

       …

    • ŽABICE

       …

 

Plivačka škola HAPK Mladost - škola plivanja