Plivači


plivači mladost U nastavku možete pronaći popis naših natjecatelja za natjecateljsku sezonu 2017/18

  • A1

    TRENER: Lovrenco Franičević
    TERMIN:
    jutro: 7:00-9:00, suhi 9:00-10:00
    popodne: 18:00-20:00, suhi 17:00-18:00
    popodne: 15:00-17:00, suhi 17:00-18:00
    početak treninga 28.08. (21.08.)

      Ime Prezime GOD     Ime Prezime GOD
    1 Ivan  Capan 1992   1 Margareta Sironić 2000
    2 Filip Zelić 1994   2 Nina Anić 2000
    3 Filip  Husnjak 1996   3 Ema Kalšan 2000
    4 Sebastian Ramljak 1999   4 Lea Knežević 2001
    5 Dominik Karačić 2000   5 Melissa Čigir 2001
    6 Ognjen Marić 2000          
    7 Luka Prostran 2000     USA:    
    8 Ivan Vučemilović 2000   1 Fran Krznarić 1994
    9 Luka  Misović 2000   1 Luka Barišić 1994
    10 Luka  Tkalčević 2001   2 Lovre Sorić 1995
              3 Luka Planinc 1996
              4 David  Rakić 1996
              5 Matea Sumajstorčić 1999
  • A2

    TRENER: Sandro Tomas
    TERMIN:
    jutro: 7:00-9:00, suhi 9:00-10:00
    popodne: 18:00-20:00, suhi 17:00-18:00
    početak treninga 28.08.

      Ime Prezime GOD     Ime Prezime GOD
    1 Livio  Marijan 1998   1 Ana Dekanić 2001
    2 Jakov Trutina 1999   2 Marija Raić 2002
    3 Luka Čudić 1999   3 Nera Dekanić 2003
    4 Ivan Misović 2000          
    5 Ante Toni Čulin 2000          
    6 Filip Čudić 2001          
    7 Hrvoje Ljubas 2001          
    8 Val Vrbić 2001          
    9 Dorjan Štrbac 2002          
    10 Lovro Dumančić 2002          
    11 Lovro Balen 2002          
    12 Marko Došen 2003          
    13 Tan  Perkov 2003          
    14 Patrick Ramljak 2003          
  • A3

    TRENER: Angelina Veselinović
    TERMIN:
    jutro: 7:00-9:00, suhi 9:00-10:00
    popodne: 18:00-20:00, suhi 17:00-18:00
    popodne: 15:00-17:00, suhi 17:00-18:00
    početak treninga 28.08.

      Ime Prezime GOD     Ime Prezime GOD
    1 Robert Gerard 2002   1 Lora Kalinić 2003
    2 Luka Kmetić 2002   2 Iva Martić 2003
    3 Dominik Matošević 2002   3 Valnea Ramljak 2003
    4 Ivan Pušić 2002   4 Emina Mešić 2003
    5 Dario Rukavina 2003   5 Lea Gerard 2004
    6 Filip Cigić 2003   6 Špehar Nika 2004
    7 Roko  Sorić 2003   7 Krajnik Stela 2004
    8 Vito  Počanić 2003   8 Pia Blaić 2004
              9 Ivana  Kolevski 2004
  • A4

    TRENER: Tanja Greguranić
    TERMIN:
    jutro: 7:00-9:00, suhi 9:00-10:00
    popodne: 16:00-18:00, suhi 18:00-19:00
    početak treninga 28.08.

      Prezime i ime GOD   Prezime i ime GOD
    1 BUŠIĆ DORIA 2005 15 SIČAJA IVAN 2004
    2 JURIŠIĆ PETRA 2005 16 ZWICKER ANTONIO 2005
    3 MARKOVAC MAJA 2005 17 GULIŠ MAKS 2005
    4 RADIČEVIĆ MARTA 2005 18 KOMUŠAR EMA 2006
    5 STARČEVIĆ MAGDALENA 2005 19 LONČARIĆ VITO 2005
    6 ŠKERLJ MARA 2005 20 MAKAR GLORIA  2006
    7 ČIGIR RENATO 2004 21 MAJSEC  VUKOVIĆ EMA 2006
    8 JAKOVLJEVIĆ LOVRO 2004 22 ROKSANDIĆ DOMINIK  2005
    9 JANKOVIĆ NIKO 2004 23 SMOLJANOVIĆ PETRA 2006
    10 JANKOVIĆ TEO 2004 24 STJEPANOVIĆ DORA  2006
    11 KMETIĆ FRAN 2004 25 SVEDROVIĆ TARA 2006
    12 MUNITIĆ VIGO 2004 26 ZVER BRUNO 2005
    13 PERČINIĆ KARLO 2004 27 MUŽEK MARKO 2005
    14 REBIĆ TIN 2004      
  • A5

    TRENER: Ivana Brčić Matić
    TERMIN:
    PON-SRI-PET: 7:00-9:00 / 16:00-18:00
    UTO-ČET: 7:00-10:00 / 15:30-18:00
    SUB: 7:00-10:00
    početak treninga 04.09.

      Ime Prezime GOD   Ime Prezime GOD
    1 ALAJBEG  GABRIJELA 2008 20 OBRADOVIĆ JAN 2007
    2 DUMANČIĆ  LANA 2007 21 POLANŠČAK VITO 2007
    3 GREBLIČKI  MARKO 2007 22 PRPIĆ JURICA 2007
    4 HULJEV  NICOLE 2007 23 SARAGA TONKA 2008
    5 JAMBREŠIČ   EMA 2007 24 SORIĆ CVITA 2008
    6 VUČEMILOVIĆ  LARA 2007 25 SORIĆ MARTA 2008
    7 ARALICA LEA 2008 26 ŠEGO ROKO 2007
    8 BILIČIĆ VITO 2007 27 ŠKERLJ JAKOV 2007
    9 BRČIĆ PAOLA 2007 28 TICA HRVOJE 2007
    10 BUMBER JANA 2007 29 VITOVSKI LOVRO 2007
    11 ČUDIĆ ŠIMUN 2007 30 ZAUNER ROBERT 2007
    12 DEKANIĆ DUNJA 2008 31 MILJANIĆ   MAŠA 2007
    13 DOLENEC DOMAGOJ 2007 32 BRKLJAČIĆ GRGA 2006
    14 ETEROVIĆ  MIA 2008 33 ČIGIR PETAR 2006
    15 GERARD PIA 2008 34 RADOŠ VITO 2006
    16 KOVIĆ JAKOV 2007 35 PERIĆ DAVID 2006
    17 MATEJČIĆ LOVRO 2007 36 RADOJKOVIĆ ANDREJ 2006
    18 MATIĆ LUCIJA 2008 37 MIHALJEVIĆ MATIJA 2006
    19 MATIĆ LUKA 2007        
  • B ekipa

    TERMIN:
    jutro 9:00-11:00
    popodne 15:00-17:00
    početak treninga 04.09.

      Ime Prezime GOD   Ime Prezime GOD
    1 Otto  Heide 1998 18 BOLFEK LUKA 2005
    2 Mislav  Kos 2001 19 ČAČKOVIĆ MARTIN 2006
    3 Luka  Tomičić 2003 20 DIMITRIJEVIĆ LAURA 2006
    4 Dora Raić 2000 21 FLIGIĆ MARKO 2006
    5 Gabrijela Jurić 2000 22 FRANC BORNA 2007
    6 Gabrijela Miškić 2004 23 FRANCETIĆ LOVRO 2005
    7 Ivana Sajfert 2003 24 GOLEK IVAN 2006
    8 MATEJ MATIJEVIĆ  2004 25 KUKOČ KLARA 2007
    9 JAN MEDIĆ KUTLE  2004 26 LAKOŠ MARIN 2007
    10 TINA SARAGA  2006 27 MIŠKIĆ KARLO 2005
    11 BORNA BOGDAN  2005 28 PEROVIĆ KLARA 2006
    12 MARKO HERCEG  2005 29 SEKUŠAK LUKA 2006
    13 MIREI MATIJEVIĆ  2006 30 STEIGL SVEN 2006
    14 BARIŠIĆ IRIS 2006 31 ŠOŠTARIĆ LANA 2006
    15 BJELOBRK BRUNA 2005 32 ZDUNIĆ KARLO 2005
    16 KRIŽ TINA 2005 33 SIČAJA MARIJA 2006
    17 SMOLJANOVIĆ MARIN 2004