Kalendar natjecanja


U nastavku donosimo kalendare natjecanja HAPK Mladost po sezonama u nadi da će našim članovima barem malo pomoći oko planiranja obiteljskih aktivnosti.

Kalendar Hrvatskog Plivačkog Saveza

 ZG liga 1.kolo (sen-ml.jun) 
30.RUJNA
07.-08.10.2017.g.
21.LISTOPADA
21.-22.LISTOPADA
 ZG liga 2.kolo (sen-ml.jun) 
28.LISTOPADA

11.-12.STUDENI
45.MEĐUNARODNI MITING
‘MLADOST 2017’
18.-19.STUDENI
24.-26.STUDENI
REGIONALNO PH
Seniori, juniori, ml.juniori – 25m
02.PROSINCA
04.PROSINCA
 ZG liga 3.kolo (sen-ml.jun) 
16.PROSINCA
 ZG liga 1. i 2.kolo (ml.kad-poč) 
13.-17.PROSINCA
PRVENSTVO HRVATSKE – RIJEKA
Seniori, juniori, ml.juniori – 25m
21.-23.PROSINCA
13.-14.SIJEČNJA
27.SIJEČNJA
 ZG liga 4.kolo (sen-ml.jun) 
REGIONALNO PH
Kadeti- 25m
27.-28.SIJEČNJA
10.-11.VELJAČE
10.-11.VELJAČE
17.-18.VELJAČE
REGIONALNO PH
Ml.kadeti i početnici – 25m
 ZG liga 5.kolo (sen-ml.jun) 
24.VELJAČE
03.-04.OŽUJKA
11.MITING
‘ŽABAC 2018’
EKIPNO PH – ZAGREB
Seniori, juniori, ml.juniori – 50m
10.-11.OŽUJKA
17.-18.OŽUJKA
17.-18.OŽUJKA
14.TRAVNJA
14.TRAVNJA
20.-22.TRAVNJA
‘Zlatni Orlando’ Grand Prix 
28.-29.TRAVNJA
ORCA Cup Bratislava 
04.-06.SVIBNJA
12.SVIBNJA
 Mini GP 8.’Sv.Kvirin’ Sisak
 ZG liga 3. i 4.kolo (ml.kad-poč) 
19.SVIBNJA
26.-27.SVIBNJA
‘Miting ZPK’ Grand Prix 
 ZG liga 6.kolo (sen-ml.jun) 
02.LIPNJA
02.-03.LIPNJA
 Mini GP 9.’Mali Mornar’ Split
Završno natjecanje plivačke škole 
05.-06.LIPNJA
09.-10.LIPNJA
 ‘ZLATNI MEDVJED’ Grand Prix 
REGIONALNO PH
Ml.kadeti i početnici – 50m
16.-17.LIPNJA
22.-28.LIPNJA
MEDITERANSKE IGRE
REGIONALNO PH
Seniori, juniori, ml.juniori – 50m
30.LIPNJA-01.SRPNJA
04.-08.SRPNJA
 Europsko juniorsko prvenstvo, Helsinki 
PRVENSTVO HRVATSKE – ZAGREB
Kadeti – 50m
20.-21.SRPNJA
27.-29.SRPNJA
PRVENSTVO HRVATSKE
DOBNE SKUPINE – ZAGREB
Ml.seniori, juniori, ml.juniori – 50m
 Europsko prvenstvo, Glasgow 
01.-08.KOLOVOZA
 ZG liga 1.kolo (sen-ml.jun) 
30.RUJNA
07.-08.10.2017.g.
21.LISTOPADA
21.-22.LISTOPADA
 ZG liga 2.kolo (sen-ml.jun) 
28.LISTOPADA

11.-12.STUDENI
45.MEĐUNARODNI MITING
‘MLADOST 2017’
18.-19.STUDENI
24.-26.STUDENI
REGIONALNO PH
Seniori, juniori, ml.juniori – 25m
02.PROSINCA
04.PROSINCA
 ZG liga 3.kolo (sen-ml.jun) 
16.PROSINCA
 ZG liga 1. i 2.kolo (ml.kad-poč) 
13.-17.PROSINCA
PRVENSTVO HRVATSKE – RIJEKA
Seniori, juniori, ml.juniori – 25m
21.-23.PROSINCA
13.-14.SIJEČNJA
27.SIJEČNJA
 ZG liga 4.kolo (sen-ml.jun) 
REGIONALNO PH
Kadeti- 25m
27.-28.SIJEČNJA
10.-11.VELJAČE
10.-11.VELJAČE
17.-18.VELJAČE
REGIONALNO PH
Ml.kadeti i početnici – 25m
 ZG liga 5.kolo (sen-ml.jun) 
24.VELJAČE
03.-04.OŽUJKA
11.MITING
‘ŽABAC 2018’
EKIPNO PH – ZAGREB
Seniori, juniori, ml.juniori – 50m
10.-11.OŽUJKA
17.-18.OŽUJKA
17.-18.OŽUJKA
14.TRAVNJA
14.TRAVNJA
20.-22.TRAVNJA
‘Zlatni Orlando’ Grand Prix 
28.-29.TRAVNJA
ORCA Cup Bratislava 
04.-06.SVIBNJA
12.SVIBNJA
 Mini GP 8.’Sv.Kvirin’ Sisak
 ZG liga 3. i 4.kolo (ml.kad-poč) 
19.SVIBNJA
26.-27.SVIBNJA
‘Miting ZPK’ Grand Prix 
 ZG liga 6.kolo (sen-ml.jun) 
02.LIPNJA
02.-03.LIPNJA
 Mini GP 9.’Mali Mornar’ Split
Završno natjecanje plivačke škole 
05.-06.LIPNJA
09.-10.LIPNJA
 ‘ZLATNI MEDVJED’ Grand Prix 
REGIONALNO PH
Ml.kadeti i početnici – 50m
16.-17.LIPNJA
22.-28.LIPNJA
MEDITERANSKE IGRE
REGIONALNO PH
Seniori, juniori, ml.juniori – 50m
30.LIPNJA-01.SRPNJA
04.-08.SRPNJA
 Europsko juniorsko prvenstvo, Helsinki 
PRVENSTVO HRVATSKE – ZAGREB
Kadeti – 50m
20.-21.SRPNJA
27.-29.SRPNJA
PRVENSTVO HRVATSKE
DOBNE SKUPINE – ZAGREB
Ml.seniori, juniori, ml.juniori – 50m
 Europsko prvenstvo, Glasgow 
01.-08.KOLOVOZA
 ZG liga 1.kolo (sen-ml.jun) 
30.RUJNA
13.-14.LISTOPADA
20.LISTOPADA
27.-28.LISTOPADA
 ZG liga 2.kolo (sen-ml.jun) 
03.STUDENI

10.-11.STUDENI
46.MEĐUNARODNI MITING
‘MLADOST 2018’
17.-18.STUDENI
24.-25.STUDENI
REGIONALNO PH
Seniori, juniori, ml.juniori – 25m
02.PROSINAC
08.PROSINAC
 ZG liga 3.kolo (sen-ml.jun) 
15.PROSINAC
 ZG liga 1. i 2.kolo (ml.kad-poč) 
11.-16.PROSINAC
PRVENSTVO HRVATSKE – RIJEKA
Seniori, juniori, ml.juniori – 25m
21.-23.PROSINAC
19.-20.SIJEČANJ
REGIONALNO PH
Kadeti- 25m
26.-27.SIJEČANJ
02.VELJAČA
 ZG liga 4.kolo (sen-ml.jun) 
09.-10.VELJAČA
16.-17.VELJAČA
16.-17.VELJAČA
REGIONALNO PH
Ml.kadeti i početnici – 25m
02.OŽUJAK
 ZG liga 5.kolo (sen-ml.jun) 
11.MITING
‘ŽABAC 2018’
09.-10.OŽUJAK
10.-11.OŽUJAK
EKIPNO PH – RIJEKA
Seniori, juniori, ml.juniori – 50m
23.-24.OŽUJAK
23.-24.OŽUJAK
Uskršnje natjecanje plivačke škole 
TRAVANJ
27.-28.TRAVANJ
‘Zlatni Orlando’ Grand Prix 
03.-05.SVIBANJ
25.-26.SVIBANJ
01.LIPANJ
 ZG liga 3. i 4.kolo (ml.kad-poč) 
Završno natjecanje plivačke škole 
LIPANJ
08.-09.LIPANJ
REGIONALNO PH
Ml.kadeti i početnici – 50m
 ZG liga 6.kolo (sen-ml.jun) 
15.LIPANJ
21.-23.LIPANJ
 Europsko juniorsko prvenstvo, Kazan (RUS)
04.-07.SRPANJ
06-07.SRPANJ
REGIONALNO PH
Seniori, juniori, ml.juniori – 50m
19.-20.SRPANJ
 Svjetsko prvenstvo, Gwangju
21.-28.SRPANJ
27.-30.SRPNJA
PRVENSTVO HRVATSKE
DOBNE SKUPINE – ZAGREB
Ml.seniori, juniori, ml.juniori – 50m
Svjetsko juniorsko prvenstvo, Budimpešta (HUN) 
24.-27.KOLOVOZ
 ZG liga 1.kolo (sen-ml.jun) 
05.LISTOPADA
05.-06.LISTOPADA
Miting VIDRA
19.LISTOPADA
26.-27.LISTOPADA

47.MEĐUNARODNI MITING
‘MLADOST 2019’
10.-11.STUDENI
16.-17.STUDENI
REGIONALNO PH
Seniori, juniori, ml.juniori – 25m
23.-24.STUDENI
30.STUDENI
 ZG liga 2.kolo (sen-ml.jun) 
 SISAK Mali 
30.STUDENI
04.-08.PROSINAC
Europsko prvenstvo
Glasgow
 Mini GP ‘Sv.Nikola’ Varaždin
07.PROSINAC
10.-11.PROSINAC
Božićno natjecanje plivačke škole 
14.PROSINAC
 ZG liga 1. i 2.kolo (ml.kad-poč) 
PRVENSTVO HRVATSKE – SPLIT
Seniori, juniori, ml.juniori – 25m
14.-16.PROSINAC
 Mini GP 6.MEDO Zagreb
18.-19.SIJEČANJ
REGIONALNO PH
Kadeti- 25m
25.-26.SIJEČANJ
01.VELJAČE
 ZG liga 3.kolo (sen-ml.jun) 
08.-09.VELJAČE
PRVENSTVO HRVATSKE – KORČULA
Kadeti – 25m
 Victoria Grand Prix 
08.-09.VELJAČE
15.-16.VELJAČE
REGIONALNO PH
Ml.kadeti i početnici – 25m
 2.Medek 2019 – Zagreb
29.VELJAČE
10.-11.OŽUJAK
EKIPNO PH – SPLIT
Seniori, juniori, ml.juniori – 50m
13.MITING
‘ŽABAC 2019’
14.-15.OŽUJAK
21.-22.OŽUJAK
 Miting ‘Sv.Patrick’ 
Četveroboj REP 
OŽUJAK
18.-19.TRAVANJ
 Mini GP ‘Festival plivanja’ Zagreb 
Uskršnje natjecanje plivačke škole 
TRAVANJ
TRAVANJ
 ZG liga 4.kolo (sen-ml.jun) 
Velika nagrada PKSJ 
SVIBANJ
Europsko juniorsko prvenstvo
Budimpešta
11.-17.SVIBANJ
16.-17.SVIBANJ
 Mini GP ‘Sv.Kvirin’ Sisak
23.SVIBANJ
 ZG liga 3. i 4.kolo (ml.kad-poč) 
Miting ZPK’ Grand Prix 
30.-31.SVIBANJ
06.-07.LIPANJ
 Mini GP ‘Mali Mornar’ Split
Završno natjecanje plivačke škole 
LIPANJ
13.-14.LIPANJ
REGIONALNO PH
Ml.kadeti i početnici – 50m
Otvoreno PH
19.-21.LIPANJ
27.-28.LIPANJ
 ‘ZLATNI MEDVJED’ Grand Prix 
Europsko juniorsko prvenstvo
Aberdeen (GBR)
 
02.-05.SRPANJ
04.-05.SRPANJ
REGIONALNO PH
Seniori, juniori, ml.juniori – 50m
PRVENSTVO HRVATSKE – ZAGREB
Kadeti – 50m
10.-11.SRPANJ
16.-19.SRPNJA
PRVENSTVO HRVATSKE
DOBNE SKUPINE – ZAGREB
Ml.seniori, juniori, ml.juniori – 50m
OLIMPIJSKE IGRE
Tokyo (JPN)
25.SRPANJ-09.KOLOVOZ